2017 Global Creative Advertising BP Contest Winner – LG Minibeam projektör için 2 yeni film çektik. Özellikle her yerde kullanım sağlayabilen, 2,5 saatten batarya ile çalıştırılabilecek ve perde ya da duvar üzerine kısa mesafeden görüntü aktarabildiğimiz üstün özelliklere sahip bir projektör.

Elimizde bu özellikler olduğuna göre iyi ve kaliteli bir iş yapmanın zamanı gelmişti. Bu nedenle viral olabilecek video çalışmalarına yöneldik.

Senaryolarımızı alternatifleri ile hazırladık, kararımızı verdikten sonra prodüksiyon aşamasına geçtik. Seçmiş olduğunuz prodüksiyon ekibinin ve çalıştığınız ajansın yetenekleri oldukça önemli. Bence dijital işin doğal olması, TV reklam kalitesi bulundurmaması gerekiyor. Özellikle bu tür videolarda olumsuz tepki de almanız mümkün. Sonuçta sosyal medyanın doğasında var. Ancak beğeni ve olumlu yorumlar olumsuzlukların önüne geçtiği sürece önemi yok.

Bu tarz videolarda özellikle yayınlanan videolarda ki paylaşım sayısının büyük önemi var. Etkileşim oranı da videonuz ne kadar doğal olursa o kadar yüksek oluyor. Bu her 2 video da kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi, umarım sizler de beğenirsiniz.

Önce emek veren tüm takım arkadaşlarıma ve samimiyetle etkileşim sağlayan kullanıcılara teşekkür ediyorum.