Davranışsal Pazarlama

Pazarlama da yeni bir bakış: Erkan Terzi

Pazarlama Kitabı Davranışsal Pazarlama

İş Kitapları kapsamında hazırlanan ve Erkan Terzi tarafından yazılan “Davranışsal Pazarlama” kitabı online ve baskılı olacak şekilde onlarca mağazada raflarda ki yerini almıştır. Kitabın İngilizce versiyonunun satışı Amerika, Kanada, İspanya, İngiltere, Hollanda, Almanya, Fransa, İtalya gibi birçok farklı ülkede gerçekleşmiştir. Pazarlama kitabında yer alan öncelikli konular:

  • Nöro Pazarlama
  • Dijital Pazarlama
  • Sosyal Medya
  • Halkla İlişkiler
  • Marka Pazarlama
  • Stratejik Dijital Pazarlama
  • Stratejik Pazarlama Yönetimi ve Planlaması
  • Örnek Çalışma ve Konular, pazarlama ve satış kitapları kapsamında yer almaktadır. 

Kitap Bilgileri: 

Davranışsal Pazarlama: Yeni yüzyılda ki pazarlama krallığını yıkın!
Efil Yayınevi, 2022, Türkçe Baskı
Amazon Kindle – İngilizce / Kobo – İngilizce & Türkçe – 2021

Pazarlama dünyası durmadan değişiyor. Artık bilim dünyasının yenilikleri ve pazarlama yöneticilerinin analiz çalışmaları daha doğru sonuçlara ulaşmamızı sağlıyor. Dijitalleşen pazarlama dünyasında gelenekselleşen pazarlama kurallarını yıkarak başarıya ulaşmak istiyorsanız, yeni açılımları deneyimlemelisiniz. Bu kitap size bildiğinizi sandığınız birçok doğrunun yanlış olduğunu gösterecek. Başarılı pazarlama kampanyaları yürütmek, ürün ya da servis satışlarınızı artırmak için gerekli bilgileri size veriyor olacak. Özellikle klasik pazarlama ile dijital pazarlama entegrasyonunu nasıl yapmanız gerektiğini anlatıyor olacak. Örnek pazarlama strateji planı ve dijital iletişim çalışması size sadece teorik değil, doğrudan uluslararası büyük markalar için de uygulanmış stratejik bilgi ve çalışmaları veriyor olacak. Sonrasında yapmanız gereken tek şey, ürün ve markanız için gerekli olan eklemeleri yaparak daha gelişmiş bir stratejik plan geliştirmek olacak.

Gerçek pazarlama sisteminin satın alım sürecinin, dijital entegrasyonu da dâhil ederek nasıl çalıştığını öğrenin. Marka değerleme kurallarınızı gözden geçirin. Etkileşim tabanlı sosyal medya formülasyonlarının başarılı olması için nasıl çalışması gerektiğini bilin. Halkla ilişkilerin dijital entegrasyona nasıl geçiş yapması gerektiğini yeni kurallara göre inceleyin. Davranışsal pazarlama için bilmeniz gerekenlere göz gezdirin ve kuralları tekrar yazın!

Bu kitap sizi iyi bir pazarlama dehası yapmayacak, pazarlamayı gerçek manada anlamış kaliteli bir pazarlama yöneticisi olmanızı sağlayacak. Sonrası size kalmış; yeni yüzyılın pazarlama krallığını yıkmaya hazır olun!

 

 

Baskı Uzunluğu: Online / 246 sayfa – Baskı 232 sayfa
ISBN -13: 979-8538800766
Amazon Kindle: İngilizce
Amazon Print: İngilizce
Rakuten Kobo: İngilizce & Türkçe
Yayın Tarihi: Temmuz 19, 2021
Dosya Boyutu: 4577 KB
Sayfa Çevirimi : Aktif
Kelime Gösterimi: Aktif
Kelime Boyutlandırma: Aktif

 

     _ ___

             

 

         

                     

 

Okur Kitap Yorumları:

Pazarlamaya yeni bir bakış

Değişen pazarlama dünyasını yenilikçi bir bakış açısıyla ele alarak tabuları yıkan bir kitap. Teorik bilgilerin nasıl uygulamaya alınacağı konusunda da ipuçları veren bu kitabın, pazarlama dünyasına giriş yapan veya bu dünyada bir süredir yerini almış kişiler için çok faydalı olacağı görüşündeyim. 


 

Cok kıymetli bilgiler

Değişen pazarlama dünyasını yenilikçi bir bakış açısıyla ele alarak tabuları yıkan bir kitap. Teorik bilgilerin nasıl uygulamaya alınacağı konusunda da ipuçları veren bu kitabın, pazarlama dünyasına giriş yapan veya bu dünyada bir süredir yerini almış kişiler için çok faydalı olacağı görüşündeyim. 


 

Değerli Bir Hazine

Uzman bir görüşün deneyimli bilgileri ile sektöre yeni giren ve hali hazırda sektörde olan herkesin ihtiyacı olacak bilgiler barındırmakta. Pazarlama dünyası ve müşteri zihnine bir yolculuk yapmak isterseniz şimdiden iyi okumalar derim.
 


 

Dijital Pazarlama da en iyi yoneticilerden

2015 yilinda birlikte calisma sansi elde ettim Erkan Terzi ile; ozellikle dijital pazarlama alaninda Turkiye’nin en iyi pazarlama yoneticilerinden biri. Bu kitap kitapligimin basucu kitaplarindan biri…


Pazarlama dünyasına adım adım

Erkan Terzi’nin daha önceki kitapları gibi bu kitabı da oldukça öğretici ve eğitici. Kitabı okurken farklı bir pazarlama dünyasını da keşfetmeye başlıyorsunuz. Şu an dijital çağdayız ve bu dünyayı her yönüyle ele alan bir kitap olmuş. Tebrikler


Doğru Pazarlama

Saçma sapan çeviri kitapları yerine ülkemizden çıkmış iyi bir pazarlamacının deneyim ve gözlemlerini buradan okuyun derim. Pazarlama dünyasında kendini geliştirmek isteyen yeni mezunların ve deneyimli pazarlama yöneticilerinin keyif alarak okuyacağı kendisine katkı sağlayacağı çok iyi bir pazarlama kitabı olduğunu söylebiliririm. Yeni kitaplarınızı da bekliyoruz Erkan Bey. Teşekkürler.
 
Tüm yorumlar yayınevleri ve yayıncılar tarafından kitap hakkında verilen orjinal okuyucu yorumlarını içermektedir.

Erkan Terzi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız…